MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
Optické sítě
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
843 produktů
36 stránek
 
 

Optický kabel, Blown Cable, 12vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 12 vláken, singelmode, (SM), 9/125, Z006, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave

12.90 Kč 

bez DPH

15.61 Kč 

s DPH

Huawei OptiXstar EG8010Hv6, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei EG8010Hv6 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC a 1x 1G Ethernet port . Model EG8010Hv6 funguje jako bridge mezi GPON a Ethernet sítí, podporuje ale zároveň VLAN a QoS pro širší možnosti síťového...

Cena po přihlášení
 
 

Fiber Arsenal ochrana sváru 2x40mm

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm

3 Kč 

bez DPH

3.63 Kč 

s DPH

Optický kabel, Blown Cable, 8vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 8 vláken, singelmode, (SM), 9/125, Z006, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave

9.50 Kč 

bez DPH

11.50 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/APC - SC/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.

15.60 Kč 

bez DPH

18.88 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, LC/PC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

30.40 Kč 

bez DPH

36.78 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/PC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

36 Kč 

bez DPH

43.56 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC - LC/PC, SM, duplex

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

20 Kč 

bez DPH

24.20 Kč 

s DPH

Isopropyl Alkohol 99%, 1000 ml

Iso Propyl Alkohol 99%, 1000ml, pro použití v optice.

230 Kč 

bez DPH

278 Kč 

s DPH

Optický kabel, Blown Cable, 4vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Venkovní mikrokabel 9/125, 4 vlákna, singlemod je určený pro instalace kde je kladen důraz na minimální velikost kabelu a jeho vysokou odolnost. Díky gelové ochraně je kabel vhodný i do vlhkého prostředí.Jako tahový prvek je použita kevlarová příze

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/APC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

43.10 Kč 

bez DPH

52 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal ochrana sváru 2x40mm (balení 100ks)

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm

250 Kč 

bez DPH

303 Kč 

s DPH

SFP+ SM 10.3Gb/s 1.4km 1310nm

SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V; SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ericsson. Byl spe...

999 Kč 

bez DPH

1 209 Kč 

s DPH

Záslepka pro optické vany SC simplex

Záslepka SC otvorů, 9.9/13.3 mm.

4.20 Kč 

bez DPH

5.08 Kč 

s DPH

FullAXS konektor k SIAE, Ericsson

Venkovní IP67 FULLAXS konektor pro připojení Eth i optických kabelů k MW jednotkám SIAE ALFO Plus2, Ericsson 6352

378 Kč 

bez DPH

457 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC-SC/PC, SM, simplex

Optická simplecxní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

12 Kč 

bez DPH

14.52 Kč 

s DPH

Redukce mikrotrubičky 14/10 (8) mm, přímá

Redukce mikrotrubičky 14/10mm (8mm) se používá pro spojení mikrotrubiček různých průměrů. Redukce zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země. pr...

65 Kč 

bez DPH

79 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC-LC/PC, SM, simplex

Optická simplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

19.70 Kč 

bez DPH

23.84 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal E2000/APC - E2000/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka E2000 pro singlemodové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů E2000 s broušením APC.

91 Kč 

bez DPH

110 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 10/8 mm, přímá

Spojka mikrotrubičky 10/8mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země. průměr mikrotrubiček: 10 a ...

61 Kč 

bez DPH

74 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 10m

Kvalitní proměřený optický patchcord Fiber Arsenal, singlemode,duplexní, konektory LC - LC, délka 10 m. Dodáván s měřícím protokolem.

239 Kč 

bez DPH

289 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 1m

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

94 Kč 

bez DPH

114 Kč 

s DPH

Optická zásuvka, 1x SC, 2xLC

průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku

72 Kč 

bez DPH

87 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)