MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
Optické sítě
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
14 produktů
1 stránka
 
 

Grandway Optical Loss Test Set(Multimeter) FHM2B02

Kombinace powermetru a zdroje světla 1310/1490/1550nm v jednom zařízení s rozsahem -50 až 26 dBm

14 590 Kč 

bez DPH

17 654 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SM321A, SFP modul, 1000BX SM, LC, 10km, Tx 1550 nm Simplex

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.

499 Kč 

bez DPH

604 Kč 

s DPH

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 20km, SM, 1310nm, DDM, 0 - 70°C

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C

150 Kč 

bez DPH

182 Kč 

s DPH

Grandway FHS1D03 Mini Optical Laser Source

Zdroj neviditelného světla se 2 vlnovými délkami

7 410 Kč 

bez DPH

8 966 Kč 

s DPH

Box pro zakončení optických vláken FA-E04 pro 12 vláken

Optický box pro zakončení 6 - 12ti vláken, pro vnitřní použití. Uvnitř boxu dvě kazety nad sebou, jaždá na 6 vláken; dva vstupní porty; jednoduchá instalace na stěnu, stůl; vysoká kvalita materiálu; úhel otevření víka 90° - snadná manipulace; Parametry...

374 Kč 

bez DPH

453 Kč 

s DPH

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 3km, SM, 1310nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...

1 625 Kč 

bez DPH

1 966 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...

1 601 Kč 

bez DPH

1 937 Kč 

s DPH

DEVISER LS200B zdroj laserového světla

Série zdrojů laseového světla LS200 je ideální pro instalace a ověřování optických vláken. Miniaturní jednotky umožňují uživateli provádět kontroly útlumu, které jsou základním kontrolovaným parametrem před spuštěním optické sítě. Parametry; Střední vl...

7 988 Kč 

bez DPH

9 665 Kč 

s DPH

Spojka optická kabelová tubusová řady BS604, pro 096 svarů, 4x vstup d8-24mm + 2x ovál

Optická zemní spojka určená k instalaci do země, kabelové konory či na sloup. Vybavená plně kazetami, hřebínky a ochranami svarů. Kompletní příslušenství pro utěsnění (smršťovací trubičky, spona na ovál), včetně zemnící sady na propojení armování, včet...

2 240 Kč 

bez DPH

2 710 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM 155 Mbps, LC simp., 10km, SM, 1310nm, DDM, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

DEVISER PON Power-meter EP310

Power meter EP310 je určen k měření v PON sítích a uzpůsoben k měření na vlnových délkách 1310 nm, 1490 nm a 1550 nm v jeden okamžik. Možnost stažení dat přes USB port. Parametry: Název; Hodnota; Dynamický rozsah: -43 dBm - +25 dBm; Vlnové délky (nm): ...

6 990 Kč 

bez DPH

8 458 Kč 

s DPH

19" výsuvný optický rozvaděč 1U

Optické rozvaděče 19" se používají k zakončení optických kabelů a jejich spojení s různými prvky vnějšího prostředí. Standardní výška 1U je určena max. pro 24 pozic, přičemž dodávané počty otvorů jsou 8, 12, 16 a 24.

880 Kč 

bez DPH

1 065 Kč 

s DPH

Optický kabel, Blown Cable, 2vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 2 vlákna, singelmode, (SM), 9/125, Z006, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave

6.50 Kč 

bez DPH

7.87 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)