MENU
0
Košík je prázdný

Huawei 

 
Huawei
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
24 produktů
1 stránka
 
 

Huawei OptiXstar EG8010Hv6, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei EG8010Hv6 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC a 1x 1G Ethernet port . Model EG8010Hv6 funguje jako bridge mezi GPON a Ethernet sítí, podporuje ale zároveň VLAN a QoS pro širší možnosti síťového...

Cena po přihlášení
 
 

Huawei Echolife EG8145V5, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei EG8145V5 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC , 4x 1G Ethernet port a 1x telefonní port . Model EG8145V5 se postará o bezdrátovou WiFi komunikaci s připojenými zařízení v pásmu 2,4 i 5 GHz (IEEE...

Cena po přihlášení

Huawei OptiXstar EG8145X6, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei OptiXstar EG8145X6 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC , 4x 1G Ethernet port, 1x telefonní port a USB port . Model EG8145X6 se postará o bezdrátovou WiFi komunikaci s připojenými zařízení v pás...

Cena po přihlášení

Huawei EchoLife EG8247H5, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei EchoLife EG8247H5 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC , 4x 1G Ethernet port, 2x telefonní port, 1x CATV port a USB port . Model EG8247H5 se postará o bezdrátovou WiFi komunikaci s připojenými z...

Cena po přihlášení

Huawei MA5800-X2 OLT chassis, oficiální CZ distribuce

Huawei MA5800-X2 je špičkový modulární OLT terminál určený pro GPON nebo XG(S) PON síť, který nabízí dle osazení kartami kapacitu až pro 32x XG(S)PON port pro připojení klientských zařízení (ONT) a 10G SFP+ uplink porty.

Cena po přihlášení

Huawei MA5800-X7 OLT chassis, oficiální CZ distribuce

Huawei MA5800-X7 je špičkový modulární OLT terminál určený pro GPON nebo XG(S) PON síť, který nabízí dle osazení kartami kapacitu až pro 112x XG(S)PON port pro připojení klientských zařízení (ONT) a 10G SFP+ uplink porty.

Cena po přihlášení

Huawei S5735-L24T4X-A1 Managed Switch, 24x GE port, 4x SFP+, AC, oficiální CZ distribuce

Huawei CloudEngine S5735-L24T4X-A1 je gigabitový L3 switch s managementem navržený pro stabilní a rychlý přístup k podnikové síti, který nabízí 24x GE RJ45 porty a 4x 10 GE SFP+ sloty pro uplink.

Cena po přihlášení

Huawei S5735-L24P4X-A1 Managed PoE+ Switch, 24x GE port, 4x SFP+, AC, oficiální CZ distribuce

Huawei CloudEngine S5735-L24P4X-A1 je gigabitový L3 PoE switch s managementem navržený pro stabilní a rychlý přístup k podnikové síti, který nabízí 24x GE RJ45 PoE porty a 4x 10 GE SFP+ sloty pro uplink.

Cena po přihlášení

Huawei S5735-L48T4X-A1 Managed Switch, 48x GE port, 4x SFP+, AC, oficiální CZ distribuce

Huawei CloudEngine S5735-L48T4X-A1 je gigabitový L3 switch s managementem navržený pro stabilní a rychlý přístup k podnikové síti, který nabízí 48x GE RJ45 porty a 4x 10 GE SFP+ sloty pro uplink.

Cena po přihlášení

Huawei S5735-L24P4X-A1 Managed PoE+ Switch, 48x GE port, 4x SFP+, AC, oficiální CZ distribuce

Huawei CloudEngine S5735-L48T4X-A1 je gigabitový L3 PoE switch s managementem navržený pro stabilní a rychlý přístup k podnikové síti, který nabízí 48x GE RJ45 PoE porty a 4x 10 GE SFP+ sloty pro uplink.

Cena po přihlášení

Huawei S5735-L24P4S-A1 Managed PoE+ Switch, 24x GE port, 4x SFP, AC, oficiální CZ distribuce

Huawei CloudEngine S5735-L24P4S-A1 je gigabitový L3 PoE switch s managementem navržený pro stabilní a rychlý přístup k podnikové síti, který nabízí 24x GE RJ45 PoE porty a 4x 1G SFP sloty pro uplink.

Cena po přihlášení

Huawei S5735-L24T4S-A1 Managed Switch, 24x GE port, 4x SFP, AC, oficiální CZ distribuce

Huawei CloudEngine S5735-L24T4S-A1 je gigabitový L3 switch s managementem navržený pro stabilní a rychlý přístup k podnikové síti, který nabízí 24x GE RJ45 porty a 4x 10 G SFP sloty pro uplink.

Cena po přihlášení

Huawei S5735-L8P4S-A1 Managed PoE+ Switch, 8x GE port, 4x SFP, AC, oficiální CZ distribuce

Huawei CloudEngine S5735-L8P4S-A1 je gigabitový L3 PoE switch s managementem navržený pro stabilní a rychlý přístup k podnikové síti, který nabízí 8x GE RJ45 PoE porty a 4x 1 GE SFP sloty pro uplink.

Cena po přihlášení

Huawei S5735-L8T4S-A1 Managed Switch, 8x GE port, 4x SFP, AC, oficiální CZ distribuce

Huawei CloudEngine S5735-L8T4S-A1 je gigabitový L3 switch s managementem navržený pro stabilní a rychlý přístup k podnikové síti, který nabízí 8x GE RJ45 porty a 4x 1 GE SFP sloty pro uplink.

Cena po přihlášení

Huawei S6730-H24X6C Managed Switch, 24x SFP+, 6x 40G QSFP28, oficiální CZ distribuce

Huawei CloudEngine S6730-H24X6C je multigigový L3+ switch s managementem navržený jako páteřní prvek nejen podnikových sítí, který nabízí 24x 10GE SFP+ porty a 6x 40/100G QSFP28 sloty pro uplink.

Cena po přihlášení

Huawei AirEngine 5761-11, vnitřní AP, WiFi 6, 2x2 MIMO, oficiální CZ distribuce

Vnitřní přístupový bod Huawei AirEngine 5761-11 podporuje nejnovější standard WiFi 6, využívá frekvenční pásma 2,4 i 5 GHz a disponuje technologií 2x2:2 MU-MIMO. Díky tomu nabídne celkovou propustnost až 1 775 Mbps.

Cena po přihlášení

Huawei AirEngine 5761-21, vnitřní AP, WiFi 6, 2x2+4x4 MIMO, oficiální CZ distribuce

Vnitřní přístupový bod Huawei AirEngine 5761-21 podporuje nejnovější standard WiFi 6, využívá frekvenční pásma 2,4 i 5 GHz a disponuje technologií 2x2:2/4x4:4 MU-MIMO. Díky tomu nabídne celkovou propustnost až 5 375 Mbps.

Cena po přihlášení

Huawei AirEngine 5761-11W, vnitřní Wall AP, WiFi 6, oficiální CZ distribuce

Vnitřní Wall přístupový bod Huawei AirEngine 5761-11W podporuje nejnovější standard WiFi 6, využívá frekvenční pásma 2,4 i 5 GHz a disponuje technologií 2x2:2 MU-MIMO. Díky tomu nabídne celkovou propustnost až 1 775 Mbps.

Cena po přihlášení

Huawei AirEngine 6761-21T, vnitřní tri-band AP, WiFi 6, oficiální CZ distribuce

Vnitřní přístupový bod Huawei AirEngine 6761-21T podporuje nejnovější standard WiFi 6 , využívá frekvenční pásma 2,4 (2x2 MIMO) i 5 GHz (2x2 a 4x4 MIMO) . Díky tomu nabídne celkovou propustnost až 6,575 Gbps . Inteligentní antény s vysokým ziskem autom...

Cena po přihlášení

Huawei AirEngine 5761R-11E, venkovní AP, externí antény, WiFi 6, oficiální CZ distribuce

Venkovní přístupový bod Huawei AirEngine 5761R-11E podporuje nejnovější standard WiFi 6, využívá frekvenční pásma 2,4 i 5 GHz a disponuje technologií 2x2:2 MU-MIMO. Díky tomu nabídne celkovou propustnost až 1 775 Mbps, popř. 2 4000 Mbps v režimu 2x 5GHz.

Cena po přihlášení

Huawei AirEngine 5761R-11, venkovní sektorové AP, WiFi 6, oficiální CZ distribuce

Venkovní sektorový přístupový bod Huawei AirEngine 5761R-11 podporuje nejnovější standard WiFi 6, využívá frekvenční pásma 2,4 i 5 GHz a disponuje technologií 2x2:2 MU-MIMO. Díky tomu nabídne celkovou propustnost až 1 775 Mbps.

Cena po přihlášení

Huawei AC6508, WLAN kontrolér, oficiální CZ distribuce

Huawei AC6508 je specializovaný WLAN kontrolér pro malé a střední podniky, který dkáže spravovat až 256 WiFi přístupových bodů Huawei a zároveň obsahuje 10portový switch.

Cena po přihlášení

Huawei MA5801 GP16 DC OLT, oficiální CZ distribuce, včetně 16x C+ SFP

Huawei MA5801-GP16 je špičkový OLT terminál určený pro GPON síť, který nabízí 16x GPON port pro připojení klientských zařízení (ONT) a 4x 10G SFP+ uplink port. Celkem je k MA5801-GP16 možné připojit až 1024 klientských jednotek.

Cena po přihlášení

Huawei MA5801 GP08 H2 OLT, oficiální CZ distribuce, včetně 8x C+ SFP

Huawei MA5801-GP08 je špičkový OLT terminál určený pro GPON síť, který nabízí 8x GPON port pro připojení klientských zařízení (ONT) a 4x 10G SFP+ uplink port. Celkem je k MA5801-GP08 možné připojit až 1024 klientských jednotek.

Cena po přihlášení
 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)