MENU
0
Košík je prázdný

Výprodej

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...Další informace

Výrobce
  Zcomax
 
Kód
 00030117 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
1 629 Kč
Vaše cena bez DPH
1 601 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 937 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.
    Media konvertory ZCOMAX, jsou základní konvertory s ucházející funkcionalitou a bezkonkurenčně nejnižší cenou na trhu.

  • Určena pro obousměrný přenos přes jedno optické vlákno
  • Vestavěná bleskojistka ( jen varianty s externím DC napájením), max. 4kV
  • LED indikace: indikace zapnutí, monitoring aktivity portů, a další pomocí 6x LED diody


  • Tento převodník funguje bez problémů (testováno)se switchi podporujícími 1Gbit SFP - např. ZCOMAX S2548GX, DCN DCS-3950 nebo HP 5120-EI s SFP moduly SPB-7620xxx, SPB-7610xxx čo SPB-7603xxx
    Tento 1Gbit převodník pracuje správně i při připojení koncového zařízení na 100Mbit (Metalický port je self-adaptive, podporuje jak rychlost 100Mbps tak i 1Gbps Ethernet)

    Parametry:
    Název Hodnota
    Formát: STAND-ALONE
    Typ převodníku: Přepínač
    Typ přenosu: WDM (Bi-di) 1 vlákno
    Typ konektoru: SC simplex
    Typ vlákna: SM
    Přenosová rychlost: 100Mbps/1000Mbps
    Přenosový protokol: 1Gbps Ethernet
    Normy: IEEE 802.3u / IEEE 802.3z/ IEEE 802.3x
    Dosah (km): 20
    Vlnová délka TX:: 1550
    Vlnová délka RX:: 1310
    Napájení: Adaptér 230V AC/5V DC
    Provozní rozsah teplot (°C): 0 až 60
    Management (řízení): neřiditelné
    Typ konektoru - metalický: RJ45
    RAM (kb): 128
    Podpora 9k jumbo paketů: ano
    Transmiter Optical Power (dBm): -9 až -3
    Reciever Sensitivity (dBm): -24
    Hmotnost (g): 260
    Rozměry (mm): 94 x 71 x 26



    Parametry

    Parametry Ethernet

    Přenosová rychlost LAN 10/100/1000 Mbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 20
    Typ opt. konektoru SC
    Typ přenosu 1 vlákno (WDM)
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1310 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1550 nm

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Ke stažení2

    Quick Start
    88E6122_10-100-1000_MC_Manual_V21__2_.pdf Formát pdf (87.9 kB) Stáhnout

    Naposledy navštívené