MENU
0
Košík je prázdný

Patchcord optický MM OM2 50/125, SC-ST, 1m, LSOH oranžový dup. 2x 2,8mm, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM

Optický patchcord je propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.Další informace

Výrobce
  Zcomax
 
Kód
 00032875 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Vaše cena bez DPH
115 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
139 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    Parametry

    V chráničce ne

    Parametry optika

    Simplex / Duplex Duplex
    Typ broušení PC - PC
    Typ opt. konektorů SC - ST
    Typ vlákna Multimode
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    +420 778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) +420 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené