MENU
0
Košík je prázdný

TP-LINK 

 
TP-LINK
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
61 produktů
3 stránky
 
 

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC112CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

MC112CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

WiFi router TP-Link Archer C6 V3.2 AC1200 dual AP, 4x GLAN/ 300Mbps 2,4/ 867Mbps 5GHz, OneMesh

WiFi Router, podpora 802.11a/b/g/n/ac, rychlost až 1,2 GB/s (867 MB/s v 5GHz pásmu a 300 MB/s v 2,4GHz pásmu). MU-MIMO, Beamforming, 4x anténa, IPv6, QAM-1024. SPI Firewall, rodičovská kontrola, hostující síť, QoS, DMZ, VPS, IGMP Shooping. Černá barva.

905 Kč 

bez DPH

1 095 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC220L, 1,25 Gbps, SFP

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

Powerline ethernet TP-LINK TL-PA4010, Starter Kit nano adaptér (500 Mbps)

Powerline LAN přes zásuvku 230 V, přenosová rychlost 500 Mbit/s, dosah 300 m, 2 adaptéry v balení

991 Kč 

bez DPH

1 199 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SG108, switch 8x 10/100/1000Mbps

8portový 10/100/1000 Mbit/s stolní switch TP-LINK TL-SG108 představuje snadný způsob přechodu na gigabitový ethernet. Zvyšte rychlost svého síťového serveru a páteřních připojení nebo proměňte gigabitovou rychlost ve stolních počítačích v realitu. Swit...

691 Kč 

bez DPH

836 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SG105, Switch 5x 10/100/1000Mbps, kov

5portový 10/100/1000 Mbit/s stolní switch TP-LINK představuje snadný způsob přechodu na gigabitový ethernet. Zvyšte rychlost svého síťového serveru a páteřních připojení nebo proměňte gigabitovou rychlost ve stolních počítačích v realitu. Switch TL-SG1...

486 Kč 

bez DPH

588 Kč 

s DPH

WiFi router TP-Link Archer AX10 WiFi 6 AP, 4 x GLAN, 1x GWAN, 300Mbps 2,4/ 1201Mbps 5GHz, OneMesh

Technologie Wi-Fi 6 přináší vyšší rychlost, větší kapacitu a snížené přetížení sítě. Rychlosti příští generace až 1,5 Gb/s (1201 Mb/s v pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz). Technologie OFDMA a MU-MIMO. 4 x anténa.

1 403 Kč 

bez DPH

1 698 Kč 

s DPH

Powerline ethernet TP-Link TL-WPA4220 AV2 600Mbps, WiFi 300Mbps, OneMesh

Powerline LAN přes zásuvku 230V, přenosová rychlost 500Mbit/s, dosah 300m, WiFi Extender 802.11 b/g/n až 300Mbps, 1 adaptér v balení

875 Kč 

bez DPH

1 059 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SF1005D, Switch, 5x 10/100 Mbps

Malý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SF1008D, Switch, 8x 10/100Mbps

Mini switch TP-LINK TL-SF1008D, stolní, 8 portů, 8x 10/100 Mbit/s, Full/Half duplex pro každý port, indikace pomocí LED

339 Kč 

bez DPH

410 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC210CS, 1,25 Gbps, SM, SC, 15km, 1310nm

TP-LINK MC210CS konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC.

750 Kč 

bez DPH

908 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SF1016, Switch, 16x 10/100 Mbps

Tyto 19" Rackmount přepínače poskytují 16x 10/100 Mbit portů pro počítače na pracovišti nebo pro server. Na přepínač lze připojit rovněž rozbočovače. Všechny porty rozpoznají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených zařízení.

1 040 Kč 

bez DPH

1 258 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SF1008P, Switch, 8x 10/100 Mbps

Stolní switch 8 x 10/100Mbps. Předností switche jsou 4 porty (PD) dle standardu 802.3af

1 305 Kč 

bez DPH

1 579 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC111CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1550nm

MC111CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SM321A, SFP modul, 1000BX SM, LC, 10km, Tx 1550 nm Simplex

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.

429 Kč 

bez DPH

519 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-WA901ND, AP/AP Client/WDS mode - 300 Mbps

Bezdrátový přístupový bod TP-LINK TL-WA901ND Wireless N je určen k vytvoření nebo rozšíření vysokorychlostní bezdrátové sítě standardu Wireless N nebo k připojení několika zařízení s rozhraním Ethernet, jako jsou např. herní konzole, adaptéry digitální...

933 Kč 

bez DPH

1 129 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-WR841N, Wifi router, 2,4 GHz, 802.11n, 300 Mbps

Bezdrátový router 802.11b/g/n, 300 Mb/s

457 Kč 

bez DPH

553 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SF1016D, Switch, 16xTP 10/100Mbps

Desktop switch v plastovém provedení s 16 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro střední a větší SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí externího adaptéru.

625 Kč 

bez DPH

756 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SG1005D, Switch, 5xTP 10/100/1000Mbps

TL-SG1005D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 5 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu.

402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SF1016DS, Switch, 16 x 10/100 Mbs

Switch 16port 10/100 Mb/s, do 13" racku

966 Kč 

bez DPH

1 169 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SG1016D, Switch, 16xTP 10/100/1000Mbps

TL-SG1016D je switch Gigabit 16port 10/100/1000 Mb/s, do 19" racku, se sníženou spotřebou

1 653 Kč 

bez DPH

2 000 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SG1008D, Switch, 8xTP 10/100/1000Mbps

TL-SG1008D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu.

583 Kč 

bez DPH

705 Kč 

s DPH

Switch TP-Link TL-SG108E smart 8x GLan

8 portový gigabitový switch TP-Link TL-SG108E obsahuje řadu pokročilých funkcí, které zrychlí vaši síť a sníží riziko napadení sítě na minimum. Umožňuje také vytvářet virtuální sítě (VLAN) ve standardu 802.1Q čímž zajišťuje zpětnou kompatibilitu i s...

761 Kč 

bez DPH

921 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-WN725N, USB klient, 150 Mbps

TP-Link TL-WN725N je miniaturní klientský adaptér určený pro zapojení prostřednictvím USB rozhraní, tedy především pro použití v noteboocích a jiných kompaktních počítačích. Pracuje s pásmem 2.4 GHz , konkrétně dle novějších standardů IEEE 802.11 b/g/n

165 Kč 

bez DPH

200 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)