MENU
0
Košík je prázdný

MikroTik 

 
MikroTik
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
177 produktů
8 stránek
 
 

MikroTik RBSXTG-5HPacD-SA, 5 GHz

Venkovní jednotka s 90° sektorovou anténou a přenosovou rychlostí až 866 Mbps.

2 075 Kč 

bez DPH

2 511 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB260GSP, 5-portový gigabit switch, SFP port, PoE

RB260GSP je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem !!! Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS. SwOS lze tedy plně nast...

975 Kč 

bez DPH

1 180 Kč 

s DPH

MikroTik MTAD-5G-30D3, Parabolická dvoupolarizační anténa, 5 GHz, 30dBi, standardní úchyt

mANT30 se standartním úchytem je parabolická anténa pro pásmo 5 GHz se ziskem 30 dBi.

3 048 Kč 

bez DPH

3 688 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB750r2, hEX lite, ROS L4, 5x LAN,

Ideální malý přístroj do vašeho bytu, domu nebo kanceláře pro připojení k internetu, vhodný pro uživatele s vyšší odborností. Firma MikroTik je mezinárodně známým výrobcem síťových zařízení. MikroTik výrobky jsou levné a přesto velice kvalitní. Vlastní

794 Kč 

bez DPH

961 Kč 

s DPH

MikroTik hAP-Lite, RB941-2nD, 2,4 GHz

RouterBOARD RB941-2nD neboli hAp Lite je systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. hAP Lite je AP pro domácí použití disponující kompletním servisem RouterOS funkcí, umožňující napájení z USB po...

431 Kč 

bez DPH

522 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB750P-PBr2 PowerBox, 5x LAN (4x PoE-OUT), Outdoor, ROS L4,

PowerBox je venkovní router dispoující 5x 10/100 Mbps Ethernetovými porty s možností PoE (1x vstup, 4x výstup). Můžete použít tento venkovní router k napájení čtyř PoE zařízení (maximální výstupní proud na portech 2-5 je 1 A / port, maximální vstupní p...

1 200 Kč 

bez DPH

1 452 Kč 

s DPH

MikroTik R11e-5HnD, miniPCI-e karta, 5GHz, 300Mbps

Výkonná bezdrátová karta ve formátu miniPCI-e. Ideálně se hodí pro novou řadu RB912 ale i pro starší RB800 nebo nové miniPCIe adaptéry RB14e a RB14eU. MiniPCI karta také obsahuje LED diody pro indikaci signálu bezdrátového režimu (stav připojení, vyhle...

663 Kč 

bez DPH

802 Kč 

s DPH

MikroTik R5SHPn, Super High Power MiniPCI, 5GHz, 150Mbps

MikroTik R5SHPn je 802.11a/n miniPCI adaptér o vysokém vysílacím výkonu 800 mW založený na Atheros chipsetu AR9220 a propustností až 125 Mbps. Integrovaná ochrana proti přepětí (+/-10 kV ESD) na anténním výstupu. Parametry: Název; Hodnota; Citlivost [d...

699 Kč 

bez DPH

846 Kč 

s DPH

MikroTik OmniTik U-5HnD, 5 GHz

Venkovní přístupový bod MikroTik OmniTIK s integrovanými všesměrovými anténami je řešení bezdrátového přístupového bodu v pásmu 5 GHz využívající 802.11a/n 2x2 MIMO technologii. Srdcem zařízení je plnohodnotný RouterBoard s MikroTik RouterOS Level 4 , ...

1 550 Kč 

bez DPH

1 876 Kč 

s DPH

MikroTik BaseBox 5, RB912UAG-5HPnD-OUT, 64MB, 802.11a/n, L4, 2x2 MIMO, 2x RSMA, 1xGLAN, USB

MikroTik RB912UAG-5HPnD-OUT je určen pro venkovní použití. Je vybaven dvěma RP-SMA konektory pro připojení externí antény a ochranou kabelů před vlhkostí. K dispozici jsou další 3 pozice pro anténní vstup, v případě, že použijete rozšiřující miniPCI sl...

1 623 Kč 

bez DPH

1 964 Kč 

s DPH

MikroTik optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016...

400 Kč 

bez DPH

484 Kč 

s DPH

MikroTik GM-1210, Napájecí spínaný zdroj 12V/1A, 12W, pro MikroTik

Napájecí adaptér s výstupním výkonem až 12W.

99 Kč 

bez DPH

120 Kč 

s DPH

Licence MikroTik RouterOS Level 6

Technická specifikace : časově neomezená licence zdarma upgrade na 3 rok nelimitované VLAN interface každá licence pro jednu PC stanici (HD!) provoz Access Point / Client / Bridge neomezený počet aktivních HotSpot uživatelů; Objednání: Při objednání uv...

3 408 Kč 

bez DPH

4 124 Kč 

s DPH

MikroTik GM-2410, napájecí zdroj 24V/1A, 24W

Napájecí zdroj 24V, 1A, 24W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX. Parametry: Název; Hodnota; Hmotnost [g]: 140; Konstrukce: Přímo do zásuvky; LED indikace: Ano; Typ: Spínaný; Výkon [W]: 24; Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1; Výstupní napětí [V]: 24; Výstupn...

101 Kč 

bez DPH

122 Kč 

s DPH

MikroTik GM-1230, napájecí spínaný zdroj 12V/3A, 36W

Spínaný zdroj vhodný pro zařízení MikroTik s max. výkonem 36W.

259 Kč 

bez DPH

313 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB3011UiAS-RM, RouterOS L5

RB3011 je nástupce RB2011 jakožto zařízení hojně využívaného ve středně velkých firmách a také u ISP providerů pro menší vysílače. Jako první RouterBOARD bude mít RB3011; novou architekturu procesoru typu ARM s daleko vyšším výkonem než u předchozího m...

3 125 Kč 

bez DPH

3 781 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB960PGS, hEX PoE, 800 MHz CPU, 128 MB RAM, 5x GLAN, USB, L4, PSU

RB960PGS neboli hEX PoE je pětiportový Gigabitový router na místa, kde není vyžadována Wi-Fi. Zařízení má jeden USB 2.0 port a jeden SFP slot pro připojení optiky. Porty 2-5 označeny jako POE Out mohou napájet další zařízení se stejným napětím jakým na...

1 499 Kč 

bez DPH

1 814 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

MikroTik OmniTiK 5 ac, RBOmniTikG-5HacD, 5 GHz

OmniTIK 5 ac je venkovní access point se dvěma integrovanými všesměrovými 5 GHz anténami se ziskem 7,5 dBi , 5x gigabit LAN a jedním USB portem pro připojení 3G/4G modemu . Omnitik 5 ac podporuje 802.11a/n/ac bezdrátové standardy, vysílací výkon rádiov...

1 990 Kč 

bez DPH

2 408 Kč 

s DPH

MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM, switch 4 Combo porty, 20 Gb portů + 4 SFP+ 10 Gb

CRS328-4C-20S+RM je 28 portový switch osazený 4 combo porty, 20 SFP Gbit porty a 4 SFP+ porty, nabízí rychlost až 10 Gbps skrze optická vlákna nebo ethernet. Switch je zabudován do 1U rackmount skříně s integrovanými 2 zdroji 100-240 VAC. Zařízení má m...

7 851 Kč 

bez DPH

9 500 Kč 

s DPH

MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM, 2x QSFP+, 4x SFP+, 48x LAN

Pokud pracujete s velkým objemem dat, například jako poskytovatel internetu nebo správce datového centra, pak je CRS354-48G-4S+2Q+RM perfektní upgrade pro vaši síť. Switch má celkově 2x QSFP+, 4x SFP+ , 48x Gigabitových ethernetů a jeden 10/100Mbps met...

10 730 Kč 

bez DPH

12 983 Kč 

s DPH

MikroTik CRS326-24G-2S+IN

Cloud Router Switch MikroTik CRS326-24G-2S+IN nabízí dnes vysoce populární kombinaci metelických rozhraní spolu s 10G SFP+ šachtami pro uplink. Konkrétně je tento model vybaven 24x GEth RJ45 porty a 2x 10G SFP+ šachtou. Díky použitému procesu, který zv...

3 650 Kč 

bez DPH

4 417 Kč 

s DPH

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

Cloud Core Router MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS jako první MikroTik router přináší podporu 25G portů (2x SFP28) a zároveň špičkový jednovláknový výkon - pro jeden tunel až 3,4 Gbps ! Celkem je k dispozici 12x 10G SFP+ šachet, 2x SFP28 25G šachta a 1x met...

10 380 Kč 

bez DPH

12 560 Kč 

s DPH

MikroTik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT - netPower 15FR, 15x LAN PoE in, 1x LAN PoE out, 2x SFP, L5

MikroTik netPower 15FR je reverzní PoE switch s 16x 100 Mbit ethernet porty , dvěma SFP sloty, napájecím DC konektorem a dvěma operačními systémy (ROS a SwOS) mezi kterými si můžete vybrat. Prvních 15 LAN portů umožňuje napájení přes PoE IN a 16. port ...

2 770 Kč 

bez DPH

3 352 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)